Novinky

Akcia pre nebojácnych - outdoorový adrenalínový kemp NAVY SEAL

Jarná chlapská výzva nielen pre chlapov - kúpte si poukaz a skroťte v divokej Dalmácii všetky tri živly: Voda - Vzduch - Zem!

Zúčastnite sa jarného outdoorového adrenalínového kempu v severnej Dalmácii v dedinke Tribunj a staňte sa počas víkendu či dlhšieho Vami vybraného obdobia Navy Seal-om!

Jarné obdobie prichádza a s nimi predĺžené víkendy resp. sviatky ako sú Veľká noc 10. - 13.apríla 2020 (4 dni voľna za sebou) či 1. a 8.máj (3 dni voľna za sebou, resp. pri spojení 4 dňovou dovolenkou až 10 dní). Ruka v ruke s nimi aj slniečko a teplejšie a optimistickejšie dni. A aby ste tieto pekné jarné príležitosti len tak nepresedeli doma rozjímaním nad tým, ako všetko vonku pekne kvitne a že jarná únava je vlastne blbosť, tak MAKO Adventures pre Vás pripravil jarnú outdoorovú pecku! Proste Vás vytrhneme z letargického neskorozimného spánku a nebudeme sa pýtať.

Ponúkame Vám možnosť zakúpiť si darčekový poukaz a zažiť nevšedné zážitky v prírode - dostanete tak totiž príležitosť mať v rukách opraty a pokúsiť sa skrotiť všetky tri živly Voda - Vzduch - Zem. A to všetko v divokej a nádhernej prírode severnej Dalmácie. V hodnote poukazu tak budete mať kombináciu troch outdoorových aktivít (vodná/vzdušná/na zemi), za ktorú už nebude potrebné nič doplácať. Ak sa rozhodnete pre inú(é) aktivitu(y), resp. ich kombináciu, tak nie je problém - so zodpovedajúcim doplatkom Vám zabezpečíme tie aktivity z našej pestrej ponuky, ktoré Vášmu srdcu budú najbližšie. Všetky však bude spájať jeden spoločný menovateľ - krásne zážitky v prírode a trošku, prípadne i viac adrenalínu v krvi. V predmetnej cene, prípadne aj jej doplatku, sú zahrnuté úplne všetky potrebné náklady súvisiace s uskutočnením Vami vybraných disciplín vrátane vydaného certifikátu Dalmatian Navy Seal Man a Dalmatian Navy Seal Woman, ktorý obdržíte na konci po úspešnom absolvovaní kempu. Tak dajte príležitosť divokej Dalmácii, nech zistí, či vo Vás drieme dobrodružná a objavovateľská duša!

Pozorne si prečítajte priložený Sprievodný list, ktorý Vám detailne všetko vysvetlí.

Darčekový poukaz dávame do pozornosti všetkým milovníkom prírody, outdoorovým športovcom a dobrodruhom. Táto forma obdarovania je obzvlášť vhodná pre páry či skupinky kamarátov a kamarátiek, ktorí chcú zažiť niečo naozaj výnimočné.

Hodnota darčekového poukazu je 150 eur.

V prípade potreby Vám zabezpečíme aj ubytovanie a vieme zorganizovať aj zaujímavé a aktívne trávenie voľného času, pre Vás i Vašich blízkych či kamarátov, ktorí Vás budú na potulkách Dalmáciou sprevádzať.

Už teraz sa na Vás tešíme - dvere sú u nás otvorené pre každého milovníka prírody a lovca outdoorových zážitkov.

Samozrejme, v prípade akýchkoľvek otázok využite naše kontaktné údaje.

Do skorého videnia u nás v Tribunji.

In natura veritas, MaKo.