Bezpočet ďalších outdoorových možností

Iné

ZIPLine, Bungee jumping, rafting a canyoning či hra s vetrom o preteky:

Ak Vám výšky nerobia problém, radi spoznávate krajinu z vtáčej perspektívy, a k tomu privítate aj poriadnu dávku adrenalínu v krvi, ponúkame Vám hneď dve „zábavky“:

ZIPLINE:

Nad jedným z najkrajších kaňonov v Európe, kaňonom dravej riečky Čikola, sú postavené tri zip-linové dráhy o rôznej dĺžke (500m/650m/250m) aj o rôznom sklone a rýchlosti, ktoré si postupne môžete vyskúšať. Na začiatku dostanete odbornú inštruktáž k výstroju ako aj priestor vyskúšať si základné pravidlá správania sa najprv na „trenažéri“ opodiaľ kaňona. A potom sa už ide do toho!

Profesionálny prístup a stopercentná bezpečnosť sú zaručené, ako aj parádny zážitok. Možnosť skoro 70 kilometrovou rýchlosťou švihať vzduchom a pod nohami mať viac ako 100 metrovú priepasť sa nenaskytá človeku každý deň. Treba to vyskúšať!

BUNGEE JUMPING:

A čo treba určite skúsiť, ak ste adrenalínovým hráčom, je aj bungee jumping zo šibenického mosta! Tento most spája jadranskou magistrálou oba brehy kaňonu rieky Krka neďaleko miesta, kde sa pri starobylom Šibeniku táto rieka vlieva do mora. Opäť nezabudnuteľný zážitok! Skok z výšky viac ako 10 poschodového činžiaka v ústrety temnej vody rieky zmiešanej s blízkym Jadranom sa vryje do pamäti každému. A opäť zdôrazňujeme, že Vaša bezpečnosť je v každom momente tejto aktivity prvoradá.

Cenník:

ZIP line, cena na 1 osobu
62 EUR
Bungeejumping, cena na 1 osobu
68 EUR

V cene je zahrnuté samozrejme aj potrebné zapožičanie nevyhnutného výstroja, podrobná inštruktáž ako aj preprava na lokalitu a naspäť do dediny Tribunj, fľaša vody. V prípade zipline je podmienkou realizácie výjazdu do Čikoly minimálny počet osôb=2. V prípade bungee jumping zoskoku v cene aj videonahrávka. Pri oboch disciplínach sa pri „vzdaní sa“ peniaze nerefundujú. Zmena cien je vyhradená. Operátor si vyhradzuje právo zrušiť výlet vzhľadom na meteorologické a poveternostné podmienky. Všetky bezpečnostné inštrukcie personálu operátora musia byť rešpektované.

RAFTING a CANYONING:

A máme tu opäť vodu. A neuveríte, ale v subtropickej a vyprahnutej Dalmácii Vám vieme ponúknuť nielen more či nevinne tečúcu rieku, ale aj riavu menom Cetina! Tá pramení v severnej Dalmácii pod masívom Dinary a najvyšším vrchom celého Chorvátska pri hraniciach s Bosnou a Hercegovinou, a na svojom dolnom toku sa mení na živel, ktorý sa patrí osedlať v rafte a raftovom oblečení. Tak neváhajte a príďte vyskúšať. Čerešničkou na torte tohto výjazdu je možnosť kaňoningu v sifónoch a spenenej riave tejto rieky, a to hneď v dvoch možných úrovniach. Zážitok zaručený.

Cenník:

Cena na 1 osobu za rafting/Cetina
65 EUR
Cena na 1 osobu za canoeing/Cetina
70 EUR
Cena na 1 osobu za rivertubing/Cetina
70 EUR
Cena na 1 osobu za canyoning/Cetina
75 EUR
Cena na 1 osobu za extrem canyoning/Cetina
95 EUR
Cena na 1 osobu za canyoning/Badnjevica
130 EUR

Vzhľadom na vzdialenosť tejto lokality od dediny Tribunj sa výjazd realizuje za podmienky min. 4 zúčastnených osôb. V cene je zahrnutá potrebná doprava vrátane všetkých súvisiacich nákladov, výstroj, inštruktor a inštruktáž a fľaša vody. Možnosť zastávky na spiatočnej ceste v starobylom prímorskom Omiši s peknou horskou scenériou. Zmena cien je vyhradená. Operátor si vyhradzuje právo zrušiť výlet vzhľadom na meteorologické a poveternostné podmienky. Všetky bezpečnostné inštrukcie personálu operátora musia byť rešpektované.

WINDSURFING a SAILING alebo – „s vetrom o preteky“:

Napokon pre tých, ktorí sa tešia vetru vo vlasoch, ponúkame možnosť skrotiť si živel vetra, ktorý je obzvlášť tak mocný nad morom. Vo vedľajších Vodiciach ponúkame kurzy základov windsurfingu pod taktovkou skúseného inštruktora ako aj zapožičanie kompletného WS výstroja. Taktiež poskytujeme 2hod, 4hod alebo 6hod. výlety na more v nefalšovanej plachetnici pod vedením skúseného skippera (min./max. počet osôb 4-7). Hodenou rukavicou je skutočnosť, že o pár kilometrov nižšie je oblasť Jadrija, ktorá patrí na windsurfing a kitesurfing k TOP 3 lokalitám v celom Chorvátsku! Nie je čo váhať!

Cenník:

Ceny individuálne k dispozícii na základe vyžiadania a požiadaviek klienta. Ponuka je následne vypracovaná all-in vrátane lokálneho transportu do Vodíc a naspäť do Tribunju. Zmena cien je vyhradená. Operátor si vyhradzuje právo zrušiť výlet vzhľadom na meteorologické a poveternostné podmienky. Všetky bezpečnostné inštrukcie personálu operátora musia byť rešpektované.